SLOGAN

" Aklınızdakini Kod Satırlarına Dökelim "

 

Misyonumuz

Yazılım,Teknoloji, Elektronik ihtiyaç ve sorunları çözmek için varız.NANOTEK Bilgisayar ailesi ,tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

 

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, iş bitirici, çözüm üreten, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde ve ülkemizde lider bir firma olmayı hedefliyoruz..

 

Şirketinizi internete taşıyın

 yaptığınız işleri ve referanslarınızı tüm dünyaya duyurun. İletişim bilgilerinizi Google üzerinden arama yapan herkese ulaştırın!

 

Başarının Sırrı

Eğer hayatta başarılı olma konusunda gerçekten ciddiyseniz o zaman hayatta başarılı olmuş insanların ilham veren hikayeleri ile kendinizi eğitmekten başka yapacak daha iyi bir şey yoktur.

Hayatta, kariyerinde ya da işinde başarılı olmak isteyen birçok insan, genellikle bunu pek başaramıyor çünkü başarılı olmanın neleri gerektirdiğini ve başarıya giden yolun nasıl olduğunu bilmiyorlar. Sadece, halihazırda başarılı olan ve bunun meyvesini yiyen insanları görüyorlar ve o insanın bu mertebeye ulaşana kadar nelerden feragat ettiğini ya da ne kadar çabaladığını ilk bakışta göremiyorlar tabii ki. Başarılı insanların ilham verici hikayelerini öğrenerek başarıya giden yolun nasıl olduğunu göreceksiniz ve böylece sizin de başarılı olma şansınız aratacaktır.

 

Web Yazılım Geliştirme ve Otomasyon Sistemleri

 

2013 yılında kurulan firmamız yazılım ve otomasyon sektöründe hizmet vermektedir. Firmalara yazılım,donanım hizmetlerinin yanısıra danışmanlık hizmetleride vermektedir. Ülke çapında müşteri potansiyeli sayesinde sektörde lider kuruluşlar arasında gelmekte ve bir çok firma tarafından tercih edilmektedir.

NANOTEK Yazılım, bünyesinde bulunan yazılımların yanı sıra sektörlere özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma ilkesini benimseyen firmamız müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktatır.

Mevcut sistem tanıma ve etüt çalışmalarının ardından, müşterinin ihtiyaçlarını, dallarında uzman ve tecrübeli yazılım ekibimiz tarafından titizlikle incelenir. Müşteriden gelen istekler doğrultusunda bu ihtiyaçlarda göz önüne alınarak gerekli çözümler üretilir ve programa uygulanır. " İyi program, kullanılabilen ve isteklere cevap veren programdır " felsefesi ile hareket eden firmamız yazılımlarında kullanıcı dostu bir arayüz sunar, karmaşık işlemleri bile kullandığı teknikler sayesinde kullanıcıların rahatlıkla kullanacakları seviyelere indirir. NANOTEK Yazılımın yapmış olduğu bir çok programda, diğer programlarda kullanıcıların birden çok işlemin ardından aldıkları sonucu tüm programlarında tek tuş kullanımı ile yapmıştır.
 Sektöründe lider kuruluşlar arasında yer alan firmamız yutiçinde  birçok firmaya çözümler sunmuştur.

Lütfen bekleyin...